Gra Miejska GDZIE JEST GWIAZDOR

termin: 19 grudnia 2009
miejsce: Poznań
organizatorzy:
         
o grze:
Tegoroczne przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zostały niespodziewanie zakłócone straszną wiadomością – zaginął Gwiazdor! Jak zwykle, uczestnicy 20. Gry Miejskiej stanęli na wysokości zadania. Odnaleźli porywacza, którym okazał się Santa Claus oraz uwolnili Gwiazdora. Zabawę zakończyło wspólne kolędowanie w kaplicy oo. Jezuitów.
opinie uczestników:
  • Etap uliczny świetny. Obstawa przygotowana i dobrze odgrywająca swoje role. Naprawdę poczułem klimat zbliżających się świąt Bożego narodzenia.

  • Fabuła jak zawsze znakomita, naprawdę nie wiem kto to wymyśla i skąd bierze tyle pomysłów. Mam nadzieję, że nigdy się nie wyczerpią:)

  • Gwiazdor w piwnicy - bomba. już chcieliśmy stamtąd wychodzić bo nie leżał zaraz za drzwiami przy wejściu ale był naprawdę niezłe schowany!

  • Ludzie, jak zawsze byli świetni. Podziwiam ich wytrwałość, bo my biegaliśmy a oni było nie było stali w miejscu, a pogoda brrrr. Widać pasję i zaangażowanie, cudowne kolędy, dobrane stroje, wspaniale pomysły stworzyły odpowiedni klimat i nastrój.

Partnerzy: