POZNAŃ POZA CZASEM - gry do samodzielnej zabawy

UWAGA!!! TO JEST STARA WERSJA SERWISU GIER TURYSTYCZNYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NOWEJ STRONY WWW.GRYTURYSTYCZNE.PL, GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ KILKADZIESIĄT GIER Z CAŁEJ POLSKI.

 Krocząc po Trakcie. Śladami królów i cesarzy.

inne gry do samodzielnej zabawy

 

kliknij aby pobrać kartę startową

[ awers ] [ rewers ]

wersja mobilna gry ]

 

 

Proponujemy Państwu atrakcyjny sposób na spędzenie wolnego czasu, połączony z odkrywaniem Poznania i jego historii. Wystarczy pobrać kartę startową (znajdującą się na tej stronie) i podążyć wg. wskazówek, rozwiązując po drodze przygotowane zagadki używając własnej wyobraźni, odnajdując ciekawe miejsca, a czasem nawet używając odrobiny sprytu.

 

Cóż może połączyć władców bywających w Poznaniu w przeciągu wielu wieków? Odrobina science fiction połączona z iście detektywistyczną zagadką godną samego Sherlocka Holmesa.

 

W trakcie pierwszej wyprawy poza czas prowadzonej przez naukowców Instytutu Badań Nad Czasoprzestrzenią im. Alberta Einsteina ukradziono diadem cesarza Ottona III. To dramatyczna sytuacja dla historii. Jeśli sprawa wyjdzie na jaw może nie dojść do naznaczenia Bolesława Chrobrego na króla. W konsekwencji cała historia może zmienić bieg. Możemy nawet przestać istnieć!!!

 

Cała nadzieja w wyprawie ratunkowej. Należy bezbłędnie wskazać złodzieja, tak by umożliwić odzyskanie diademu i zwrócenie go do cesarskiej szkatuły zanim cesarscy słudzy odnotują kradzież...

 

Poniżej, po pomyślnym ukończeniu Gry, można się wpisać na listę zwycięzców.

 

 

 

lista zwycięzców
 nazwa grupyimiona uczestników
1Z przerwą na makaronJagoda, Radek
2TesterzyPiotr i Przemysław
Aby zakończyć grę, należy odpowiedzieć na poniższe pytania. W odpowiedziach podaj pierwszą literę pełnego imienia właściwej osoby.

Nazwa zespołu:
Imiona uczestników:
Mail kontaktowy (nie będzie publikowany):
Osoba, która oddaliła się przy kościele na ul. Św Marcin:
Osoba, która spotkała Franciszka Grzesznika:
Osoba, która oddaliła się od zespołu badawczego przed spotkaniem z Cesarzem Wilhelmem:
Osoba, która spóźniła się na spotkanie z królem Przemysłem:
Osoba, która ukradła królewski diadem to:
Partnerzy: