wg daty alfabetycznie rosnąco malejąco

WALCZ O ZŁOTO

To już druga rowerowa gra miejska, która odbyła się w Poznaniu. Tytułowa walka o złoto była obecna w grze na kilka sposobów.. Zwyciężyła ta drużyna, która najlepiej poradziła sobie ze zdobywaniem złota. Kruszcu w sobotę było w Poznaniu całkiem sporo...

ARENA 40

30 sierpnia 2014r. w Parku Kasprowicza odbyła się gra miejska „ARENA 40”. Gra związana była z obchodami 40-lecia poznańskiej Areny. Uczestnicy stanęli przed zadaniem zebrania kompletu kart sportowców, czyli wizerunków sportowców związanych z Poznaniem, którzy w minionych latach osiągnęli sukces w swojej dyscyplinie. Na poszczególnych punktach gracze mogli m. in. sprawdzić się w tenisie, zagrać w hokeja, czy nawet spróbować swoich sił w szermierce.

DZIEŃ Z ENIGMĄ

Na rok 2014 przypadał szereg rocznic związanych ze złamaniem przez poznaniaków kodu ENIGMY - niemieckiej maszyny szyfrującej. 85 lat temu w Poznaniu rozpoczął się kurs kryptologii. 10 lat później przekazaliśmy tajemnicę aliantom. Złamanie kodu ENIGMY to ważna część wkładu Polaków w zwycięstwo aliantów w czasie II wojny światowej. Aby przypomnieć o tych faktach 6 września odbył się w Poznaniu Dzień z Enigmą,

GDZIE JEST GWIAZDOR

Na kilka tygodni przed Świętami Bożego Narodzenia wielkopolski Gwiazdor – ten sam, który wręcza wigilijne prezenty poznańskim maluchom zaginął bez wieści... Sytuacja była dramatyczna. Nie można przecież było zawieść małych uczestników tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia... Równolegle z grą odbyły się Warsztaty nie tylko dla dzieci pt. NIE TYLKO ŚWIĘTY MIKOŁAJ. Uczestnicy zajęli się m.in. wyrobem ozdób i pierników, konstruowaniem szopek oraz wzięli udział w ludowym kolędowaniu.
Za nami już ponad czterdzieści dużych gier w różnych miejscach Polski i wiele mniejszych realizacji. W przygotowaniu są kolejne.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem Gier Miejskich realizowanych w Poznaniu od 2006 roku.

Owocnego czytania i oglądania.
zespół gramiejska.pl

WIDOK MAPY


WYBIERZ
wszystkie
KATEGORIE
wszystkie
LOKALIZACJA
wszystkie
kujawsko-pomorskie
małopolskie
mazowieckie
podlaskie
pomorskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
zagranica
WYBIERZ ROK
wszystkie
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
WYBIERZ OKRES

od
do


Partnerzy: