SIEDMIOBÓJ MIEJSKI

o grze:
W Parku Kasprowicza oraz przestrzeniach miejskich Łazarza, 4.07.2015r odbyła się gra uliczna „SIEDMIOBÓJ MIEJSKI”. Choć organizatorzy w szczególności zapraszali młodzież i rodziny,to każdy kto pragnął aktywnie spędzić tę sobotę mógł wziąć udział w grze, mierząc się z siedmioma zadaniami sportowymi i siedmioma zadaniami miejskimi związanymi z Łazarzem... A zwycięzcy mogli zwiedzić zakamarki hali widowiskowej Arena wraz z tajemniczym tunelem znajdującym się pod nią.
termin: 04-07-2015
miejsce: Poznań
organizatorzy:opinie uczestników:
  • Bardzo miła atmosfera.Wszyscy byli bardzo sympatyczni. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z Lacrosse, a nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje dlatego było to najciekawsze.

  • Bardzo pozytywnie. Mimo upału bawiłam się świetnie. Połączenie zagadek i zadań sportowych okazało się ciekawe. Dobrze, że tym razem gra toczyła się poza ścisłym centrum, mieliśmy okazję przyjrzeć się innym zakątkom miasta z nowej perspektywy.

  • Bardzo lubię gry miejskie, bo mogę w ciekawy, aktywny sposób spędzić czas ze znajomymi. Zagadki w przestrzeni miejskiej połączone ze sobą jakąś fabułą i wczuwający się w role animatorzy sprawiają, że Poznań na te kilka godzin naprawdę staje się "planszą"

  • Wasze pomysły są świetne, a gry coraz lepsze. Mam nadzieję, że gm będą organizowane jak najczęściej, chętnie będę brała w nich udział.

  • Bardzo dobra organizacja, dobrze wyliczony czas. Można biegać od zadania do zadania, a można po prostu dobrze spędzić dzień na zabawie. Duży plus za wodę!

 

ORGANIZOWALIŚMY TAKŻE M.IN.:


WALCZ O ZŁOTO

II PIŁKARSKA GRA MIEJSKA

ARENA 40

 

 

 

Partnerzy: