wg daty alfabetycznie rosnąco malejąco

KINO W KONINIE KONIN W KINIE

Science Fiction to termin nieustannie obecny w świadomości współczesnych ludzi. Skoro Science Fiction może być niemal realną rzeczywistością to czemu nie pobawić się w jej odmianę – np. Kultur Fiction. Takie założenie stoi u źródła fabuły gry miejskiej pt.: Kino w Koninie – Konin w Kinie. W miejscu wehikułu czasu przywołujemy urządzenie do zakrzywiania pola „filmoprzestrzennego” i oto w Koninie mieszają się plany różnych filmów i pojawiają się osoby związane z filmem.

WIELKI TURNIEJ

Co by było, gdyby nasza gra miała mieć miejsce 500, 700, a nawet 1000 lat temu? Na uczestników czekał szereg wyzwań, których podejmowali się średniowieczni mieszkańcy Poznania. Wszystko to w przesiąkniętych historią miejscach takich jak Ostrów Tumski, Śródka, czy Chwaliszewo. Aby wziąć udział w Turnieju - nie trzeba było być ani wybitnym znawcą historii, ani sportowcem w mistrzowskiej formie. Trzeba było tylko chcieć się dobrze bawić w gronie znajomych!

SIEDMIOBÓJ MIEJSKI

W Parku Kasprowicza oraz przestrzeniach miejskich Łazarza, 4.07.2015r odbyła się gra uliczna „SIEDMIOBÓJ MIEJSKI”. Choć organizatorzy w szczególności zapraszali młodzież i rodziny,to każdy kto pragnął aktywnie spędzić tę sobotę mógł wziąć udział w grze, mierząc się z siedmioma zadaniami sportowymi i siedmioma zadaniami miejskimi związanymi z Łazarzem... A zwycięzcy mogli zwiedzić zakamarki hali widowiskowej Arena wraz z tajemniczym tunelem znajdującym się pod nią.

POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

Naukowcy z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza dokonali ostatnio przełomowego odkrycia – za pomocą odpowiednio skonstruowanej maszyny można spowodować zakrzywienie czasoprzestrzeni i podróżować w czasie!

O NAPRAWIE RZECZPOSPOLITEJ

Od uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja minęły 224 lata. Z tej okazji odbyła się gra miejska "O naprawie Rzeczpospolitej". Gracze podjęli wyzwanie i odkryli co łączy postacie związane z dawnym kolegium jezuickim w Poznaniu z ideą Konstytucji 3. Maja. A klucz do naprawy Rzeczpospolitej okazał się kluczem do odnalezienia skarbu...
Za nami już ponad czterdzieści dużych gier w różnych miejscach Polski i wiele mniejszych realizacji. W przygotowaniu są kolejne.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem Gier Miejskich realizowanych w Poznaniu od 2006 roku.

Owocnego czytania i oglądania.
zespół gramiejska.pl

WIDOK MAPY


WYBIERZ
wszystkie
KATEGORIE
wszystkie
LOKALIZACJA
wszystkie
kujawsko-pomorskie
małopolskie
mazowieckie
podlaskie
pomorskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
zagranica
WYBIERZ ROK
wszystkie
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
WYBIERZ OKRES

od
do


Partnerzy: