Rowerowa Gra Miejska

WALCZ O ZŁOTO!

 Start: 26 lipca 10.00

REJESTRACJA ZESPOŁÓW

Regulamin gry


Organizatorzy:

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w Poznaniu,

Zespół gramiejska.pl

Wszystkich sympatyków gier miejskich zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej grze miejskiej. Tym razem będzie to gra rowerowa o tajemniczym tytule WALCZ O ZŁOTO.

Uchylając nieco tajemnicy zdradzimy, że tytułowe złoto pojawi się na grze w wielu znaczeniach. Jakich? Tego dowiesz się na grze. Możemy zdradzić, że:

  • oczywiście ZŁOTO zdobędą zwycięzcy (a w puli nagród znajdą się także m.in. rejs po Warcie czy serwis roweru gratis),
  • ZŁOTO również będzie można zdobywać będzie podczas gry, bowiem każde zadanie będzie premiowane odpowiednią ilością kruszcu,
  • ZŁOTO również pojawi się w finale gry (w którym będzie mógł wziąć udział każdy z graczy) – na graczy czekać będzie bowiem tajemniczy... (tu zagryzamy język, a ciekawskich zachęcamy do rejestracji zespołu :-p)

Słowem gra rowerowa WALCZ O ZŁOTO to znakomita propozycja przygody z paczką przyjaciół czy rodzinną reprezentacją! Zwycięży ten z zespołów, który najlepiej poradzi sobie ze zdobywaniem złota, którego w sobotę 26 lipca będzie w Poznaniu całkiem sporo...

CZYM JEST GRA MIEJSKA?

To wyjątkowy sposób na połączenie zabawy z poznawaniem miasta. Kilkuosobowe zespoły graczy ruszają do gry w przestrzeni miejskiej by jak najlepiej wykonać postawione zadania. Gry zyskują sobie coraz więcej zwolenników na całym świecie - także w Poznaniu, gdzie rozgrywane są już od 2006 roku.

Zaciekawionych zapraszamy do działu poprzednie edycje, gdzie można zapoznać się z grami, które tworzyliśmy.

GRA ROWEROWA?

Tak. Graliśmy już historycznie, ekologicznie, futurystycznie, graliśmy i sportowo. 5 lat temu odbyła się Rowerowa Gra Miejska GDZIE JEST KAPONIER?, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem uczestników.
W najbliższej grze – z okazji rocznicy – nie zabraknie nawiązań do poszukiwań „Kaponiera”...

CZY JA TEŻ MOGĘ ZAGRAĆ?

Oczywiście! Gra przeznaczona jest dla wszystkich chętnych. Jedyny warunek jaki musi spełnić zespół, to obecność w nim co najmniej jednej osoby pełnoletniej lub posiadanie zgody na udział w Grze od rodziców lub opiekunów.

JAK WEJŚĆ DO GRY?
Wystarczy zarejestrować 3-5 osobowy zespół rowerzystów na stronie za pomocą formularza on-line. Po prawidłowej rejestracji uczestnicy otrzymują informację o miejscu startu gry.


DO ZOBACZENIA NA GRZE
zespół gramiejska.pl

 

REJESTRACJA ZESPOŁÓW | REGULAMIN GRY

Rowerowa Gra Miejska WALCZ O ZŁOTO! jest dofinansowana ze środków Miasta Poznania.


O PROJEKCIE

GDY CHCESZ GRAĆ

JAK ZROBIĆ GRĘ?

GRA MIEJSKA - forma rozrywki, w której istotnym elementem jest przestrzeń miejsca z jej wieloma kontekstami. Łączy w sobie cechy podchodów, flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych czy RPG.

gramiejska.pl - zespół zajmujący się tworzeniem gier miejskich.

W ciągu 5 lat zrealizowaliśmy ponad 50 dużych, otwartych gier i innych imprez dla 10 000 uczestników.

Jako gracz:

Zarejestruj się na stronie – będziesz dostawać informacje o najbliższych grach i innych wydarzeniach związanych z działalnością zespołu gramiejska.pl

Jako animator, tester gier, itp.:

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy przy organizacji gier. Zainteresowanych prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.

Jeśli:

  • chcesz byśmy zagrali w Twoim mieście?
  • chciałbyś zrobić grę, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?
  • masz propozycję tematu gry?
  • chcesz z nami współpracować przy realizacji gry?
  • chciałbyś zaprosić grę "na swoje podwórko"?
  • chciałbyś ufundować nagrody?

Skontaktuj się z nami!