TAJNE SPOTKANIE

o grze:
Inauguracja gry turystycznej TAJNE SPOTKANIE z okazji przypadającej 110 rocznicy urodzin Mariana Rejewskiego - rodowitego bydgoszczanina, matematyka, który jako pierwszy złamał kod maszyny szyfrującej Enigma.
termin: 02-05-2015
miejsce: Bydgoszcz
organizatorzy:opinie uczestników:
  • Animatorzy super zagrali, rekwizyty bomba, super że większość wyzwań trzeba było wykonywać drużynowo, to był najlepszy punkt.

  • Jest to świetny sposób nie tylko popularyzowania historii Bydgoszczy, ale również okazja żeby poznać ją samemu i pokazać ludziom, z innych miast że w Bydgoszczy coś się dzieje.

  • Bardzo fajny pomysł na poznawanie historii. Gra spowodował, że na domy i fasady zaczęliśmy inaczej patrzeć. Już nie tylko patrzeć, ale i widzieć.

  • Uczestniczyłam w grze pierwszy raz. Moja drużyna składała się z przedstawicieli 3 pokoleń : syn lat 13, ja lat 43, moja mama lat 63. Zapisałam nas bez porozumienia z nimi. Przed grą wyjaśniła,że nie jest to zobowiązujące i w każdej chwili możemy przerwać.

  • Kiedy przeszliśmy do 2 tury spytałam syna i mamę, czy już kończymy i idziemy na lody, oni byli już tak podekscytowani uczestnictwem i tak w grę wkręceni, że odpowiedzieli, że oni nie rezygnują i grają dalej.

 

ORGANIZOWALIŚMY TAKŻE M.IN.:


DZIEŃ Z ENIGMĄ

MATEMATRIX

ENIGMA

 

 

 

Partnerzy: