wg daty alfabetycznie rosnąco malejąco

GLORIA VICTIS

W tej grze upamiętniliśmy harcerzy, którzy w czasie hitlerowskiej okupacji wykazali się nie lada odwagą i zagrali Niemcom na nosie umieszczając polską flagę na budynku głównego komisariatu policji.

PLAŻA W POURVILLE

Z Muzeum Narodowego skradziono dzieło Moneta! Czas je odzyskać! Czym prędzej więc detektywi ruszyli w miasto by przesłuchać świadków i podejrzanych. Koniec końców wszystko dobrze się skończyło. Złodziej został zdemaskowany i aresztowany, a jedyne w naszym kraju dzieło mistrza Moneta udało się odzyskać.

GRA MIEJSKA POZNAŃ 2012

By uczcić fakt organizowania przez Poznań Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej zamieniliśmy miasto w jedno wielkie boisko piłkarskie. Gracze zdobywali punkty by w finale zmierzyć się w walce o prawdziwie cenną nagrodę - piłkę z autografem Michela Platiniego.

POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

Z okazji stulecia Dzielnicy Zamkowej zorganizowaliśmy niezwykłą wyprawę w czasie do najważniejszych momentów historycznych związanych z tą częścią Poznania. Podróż w czasie oczywiście odbywała się przy pomocy wehikułu czasu.

ODCZARUJ POZNAŃ - II ŚWIĄTECZNA GRA MIEJSKA

Tematem II Świątecznej Gry Miejskiej była kontynuacja fabuły z gry zeszłorocznej, w której gracze poszukiwali Wielkopolskiego Gwiazdora uprowadzonego przez Santa Clausa. Tym razem Santa Claus podstępnie podał tajemniczy brunatny napój kolędnikom, których w ten sposób zaczarował duchem komercyjnych świąt zimowych.
Za nami już ponad czterdzieści dużych gier w różnych miejscach Polski i wiele mniejszych realizacji. W przygotowaniu są kolejne.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem Gier Miejskich realizowanych w Poznaniu od 2006 roku.

Owocnego czytania i oglądania.
zespół gramiejska.pl

WIDOK MAPY


WYBIERZ
wszystkie
KATEGORIE
wszystkie
LOKALIZACJA
wszystkie
kujawsko-pomorskie
małopolskie
mazowieckie
podlaskie
pomorskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
zagranica
WYBIERZ ROK
wszystkie
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
WYBIERZ OKRES

od
do


Partnerzy: